Chovatežský servis

Vystavené krycie listy - rok 2009

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Coral Sea Krážovská strហMartina Babíková Krážovská strហMartin
Plemenníci:
Andrew Alamo Negro
Alex ze Stříbrných kaskád
Dareios Indianska Maska
SR
Česká republika
SR
Šteniatka budú odchované na chovatežskú stanicu Krážovská stráž, majitežka sučky: Zuzana Bruteničová, Bratislava
3.2. 2010  bola sučka nakrytá psom Andrew Alamo Negro

 

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Bravada Moravia Diamond Hudoková Ožga BLOND ARROW Topožčany
Plemenníci:
Cyrol Bukovy háj
Acer z Porub
Coresh Gutta Fortunae
Česká republika
Česká republika
Česká republika
13.1. 2010  bola sučka nakrytá psom Cyrol Bukovy háj  

 

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Ayrin Takavorakan Marcinský Štefan a Marta CICESBEO Humenné
Plemenníci:
Brix Astra Nigra
Black Astra Nigra
SR
SR

 

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Bleys Folcrum Pavel Kuska ALDEON Liptovská Sielnica
Plemenníci:
Torres z Hovgartu
Kox vom Kottmarblick
Arogant Arivalo Asso
Požsko
Požsko
ČR
sučka bola nakrytá psom Torres z Hovgartu  

 

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Aranea Krumlovské podzámčí K. Suchánková Kenachus Žilina
Plemenníci:
Brennus Nova Merigo
Bray Bo-Sideric Miks
Andi-Bazy Kesidy
Česká republika
Česká republika
Česká republika
24.9 a 25.9 bola sučka nakrytá psom Brennus Nova Merigo  

 

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Beast Mista Jaswin S+M. Červeňové Mista Jaswin Vinosady
Plemenníci:
Sherlock Gasko Prim
Sven Gasko Prim
Chivas z Budske samoty.
Česká republika
Česká republika
Česká republika

 

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Gina z Krovia źubomír Juríček z Kucibergu Šajdíkove Humence
Plemenníci:
Herodes Adamuv Hradek
Angus Alamo Negro 
Andrew Alamo Negro
majitež: Veronika Herth, Ivanka pri Dunaji
majitež: Jozef Pecháč, Rajčany, Topožčany
majitež: Kristína Vaňová, Tovarníky, Topožčany

 

SUKA Majitež Chovatežská stanica Mesto
Afrika Gora Monte Martina Babíková Krážovská strហMartin
Corina zo Šarfie Rita Horňáková Takavorakan Vysoká pri Morave
Arriba z Hrabovských stájí Jozef Pristach Folcrum Neporadza
Coral Sea Krážovská strហZuzana Bruteničová (BA) Krážovská strហMartin a Bratislava
Aďa spod Marhátu Monika Cimprichová Shaggy band Bratislava
Lessi Zelené Karpaty Albína Nezvalová neudané Košice
Cortina Krážovská strហMartina Babíková Krážovská strហMartin
Bessy zo Šarfie Ing. źubomír Tomečko Samborra Gregorovce
Dorotka z Julinčina údolí Juraj Adam z Posonia Ivánka pri Dunaji
Aqua Folcrum Nataša Svobodová z Veterného vrchu Bratislava
 

Domovská stránka