` Aktuality | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Doležité oznamy

PRE ZÁUJEMCOV O ŠTENIATKA !!!

Okrem aktuálne narodených a očakávaných šteniatok už je možné sledovať aj dlhodobejšie plány chovateľov v novej rubrike PLÁNOVANÉ VRHY.

Aktualizované pravidlá webu SHK

Nové pravidlá webu platné od 1.4.2015. Prosíme členov, aby pri zasielaní príspevkov do aktualít uvádzali všetky potrebné údaje. Nekompletné oznamy nebudú uverejnené.POZNÁMKA: Všetky klubové tlačivá (prihlášky na akcie, pozvánky) budú len na klubovom webe, nebudú už posielané poštou (Uznesenie z Členskej schôdze SHK 26.4.2013, Dolný Kubín)

Dôležitý oznam !!!

Vážení členovia, na základe uznesenia z Členskej schôdze - 26.4.2013 - Dolný Kubín, Slovenský hovawart klub ku dňu 1.6.2013 prechádza na NOVÝ POSTUP VYHODNOCOVANIA RTG DBK a DLK. Vyhodnocovanie bude vykonávať výhradne MVDr. Ivan Pašek - Zvieracia klinika Pašek ( Orešianska 1A, 917 01 Trnava). Viac informácií sa dočítate tu.

NOVÉ INFO

Chovateľské kolégium oznamuje: Ako žiadať pripúšťacie povolenie (krycí list) a následne Žiadosť o vystavenie pripúšťacieho povolenia.

Majitelia krycích psov:

podmienkou na povolenie krytia je zaplatenie členského. 

Predaj knihy Hovawart

Informácia pre záujemcov u knižnú publikáciu "Hovawart - chov, výchova a výcvik", autor Luděk Novák - v prípade záujmu o jej objednanie, kontaktujte predsedu klubu T.Suchánka: 

#do_ea_ksEbulk-trawavoh:adesderp

Verzia pre tlač

Aktuality

Aktuality staršie ako 3 mesiace nájdete v Archíve


Hovawart club of Slovaka invites all hovi lovers and the dog sport fans to the World Championship of hovawarts in tracking, held on November 3-5 / 2017 in Vranov nad Topľou.

Download General ConditionsSlovenský hovawart klub pozýva všetkých milovníkov plemena a priaznivcov športovej kynológie na Majstrovstvá sveta hovawartov v stopovaní, ktoré sa koná od 3. do 5. novembra vo Vranove nad Topľou.

Propozície

Starting list

Štartovná listina

 

________________________________________________________________________________

Vážení členovia a priaznivci SHK.

V dňoch 3-5.11.2017 organizujeme majstrovstvá sveta IHF v stopách vo Vranove nad Topľou.

Radi by sme Vás týmto  oslovili a poprosili o akékoľvek sponzorské, ktoré by nám pomohlo.

Budeme vďační aj za reklamné predmety, poprípade darčeky pre pretekárov. Viac informáci nájdete v priloženom ozname.

Budeme vďační za akúkoľvek pomoc a vopred ďakujeme!!!Srdečne ďakujeme všetkým členom SHK, ktorí poukázali 2% svojich daní SHK. Osobitne sa chceme poďakovám tým, ktorí oslovili aj svojich "nerozhodnutých" členov rodiny, priateľov a známych a presvedčili ich, aby 2% ich daní poukázali SHK.  

Celková poukázaná suma činí viac ako 800 EUR, ktoré budú použité výhradne na činnosť SHK.

S pozdravom 

Výbor SHK.

_______________________________________________________________________________

 

18.10.2017

Dňa 14.10.2017 sa Drákulka Katčina smečka zúčastnila Pyšelského závodu - krajskej stredočeskej ligy vkategórii ZVV2 a obsadila druhé miesto. Rozhodcovia: Skála Stanislav a Vítek Petr . Body 86/83/87. Majiteľ a psovod Katka Houšková.

Gratulujeme k výkonu a ďakujeme za skvelú reprezentáciu SHK!10.10.2017

Dňa 7.10.2017 sa Drákulka Katčina smečka zúčastnila III. kola pohára O veľkú cenu VVS, kde v kategórii SVV2 obsadila tretie miesto.

Po účasti vo všetkých troch kolách poháru sa zároveň umiestnila na treťom mieste aj v celkovom hodnotení Ligy západoslovenských kynológov ročníka 2017. Rozhodcovia: Igor Malinaa Viliam Ružička. Majiteľ a psovod Katka Houšková. Gratulujeme k výkonu a ďakujeme za skvelú reprezentáciu SHK!

19.9.2017

Dňa 22.6.2017 bol sučke Djamila Aldeon udelený titul Slovenský šampión krásy. Chovateľ a majiteľ: Pavel Kuska. Gratulujeme!

13.9.2017

Dňa 29. 04. 2017  sučka Imola Kráľovská stráž zložila skúšku ZM. Miesto konania: Šalková. Majiteľ: Tatjana Lamperová. Počet bodov: 122, známka:  dobre. Posudzoval p.Podmanický Igor. Gratulujeme !

10.9.2017

Pridané výsledky Bonitácie a Zvodu mladých, Podskalie 3.9.2017

 

6.9.2017

Výsledky Špeciálnej výstavy SHK, Podskalie 2.9.2017

Fotogaléria

17.8.2017

Dňa 6.7.2017 bol sučke Britanny Bria Cicesbeo ( chov. Štefan Marcinský, maj. Mgr. Žugecová Alena) priznaný titul Slovenský šampión krásy mladých. 

G r a t u l u j e m e ! ! !

 
 
nové
© 2009-2017 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.