` Klubová výstava SHK Bojnice 17.4.2011 | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Klubová výstava SHK Bojnice 17.4.2011

Psy

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

dorast

VN1

 Archie Villa Rivvis

Attis z Valdeckého lesa

Catherine z Kraje kalicha

mladých

V1 CAJC

Caruso Aldeon

Torres z Hovgartu

Bleys Folcrum

mladých

V2

Al Barthamo Kenachus

Brennus Nova Merigo

Aranea Krumlovské podzámčí

mladých

V3

Al Black Tramp Kenachus

Brennus Nova Merigo

Aranea Krumlovské podzámčí

mladých

VD4

Crosby Kesidy

Dantes Gora Monte

Awe Kesidy

mladých

VD

Connor Aldeon

Torres z Hovgartu

Bleys Folcrum

mladých

D

Corran Aldeon

Torres z Hovgartu

Bleys Folcrum

mladých

D

Egu Dexter z Úpatí Ondřejníku

Alex ze Stříbrných kaskád

Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

medzitrieda

V1, CAC

Buck z Veterného vrchu

Angus Alamo Negro

Aqua Folcrum

medzitrieda

V2, res.CAC

Golfo Kráľovská stráž

Avar Folcrum

Afrika Gora Monte

medzitrieda

V3

Floyd Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty

Beast Mista Jaswin

medzitrieda

VD4

Bruno Takavorakan

Bero v. Tullnerbach

Corina zo Šarfie

otvorená

V1, CAC

Alan Asiguarda

Chester Barte Prim

Asia Vidovický kříž

otvorená

V2, res.CAC

Albert z Lašské brány

Atti z Hrabovských stájí

Axis Alamo Negro

otvorená

V3

Batanco Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim

Ashita Mista Jaswin

otvorená

V4

Cvrček Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka

Afra Katčina smečka

otvorená

V

Adis z Badínského pralesa

Artur z Duhového kopce

Bety zo Šarfie

otvorená

V

Arcus Aldeon

Ulsan Gasko Prim

Bleys Folcrum

otvorená

V

Bali Aldeon

Zandor Vernon Pusztai Pandur

Bleys Folcrum

otvorená

V

Barny Aldeon

Zandor Vernon Pusztai Pandu

Bleys Folcrum

otvorená

V

Barny Lexova smečka

Persano Gasko Prim

Queen Elizabeth Gasko Prim

otvorená

V

Benji Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim

Ashita Mista Jaswin

otvorená

V

DorianMista Jaswin

Kody Plavý vítr

Winky Biely démon

otvorená

V

Eryn Indiánska maska

Argo Rosad

Arien Indiánska maska

otvorená

V

Gatsby Devil´s breed

Unkas v. Tübinger Tor

Chloe Devil´s breed

pracovná

V1, CAC, Klubový víťaz, čak. Ch. IHF

Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim

Caroline z Brzáneckých vinohradů

pracovná

V, 2res.CAC

Emirat Kráľovská stráž

Artur z Duhového kopce

Africa Gora Monte

pracovná

V3

Ich. Jekyll Royal safe

Artur z Duhového kopce

Ayrin z Pomezí

pracovná

VD4

Ich. Andrew Alamo Negro

Persano Gasko Prim

Africa zo Šarfie

šampiónov

V1, CAC

Ich. Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce

Brenda Bohemia Choc

šampiónov

V2, res.CAC

Coresh Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof

Atma Gutta Fortunae

šampiónov

V3

Eros Indiánska maska

Argo Rosad

Arien Indiánska maska

šampiónov

V4

Ich. Eddie Palacowe Pieknosci

Alfi v. d. Torwitzer Tannen

Eshi Gośmir

šampiónov

V

Ch. Everest Kráľovská stráž

Artur z Duhového kopce

Afrika Gora Monte

Suky

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

dorast

VN1

Affra Villa Rivvis

Attis z Valdeckého lesa

Catherine z Kraje kalicha

dorast

VN2

Chiara Kráľovská stráž

Keston Plavý vítr

Cortina Kráľovská stráž

mladých

V1 CAJC  / Najlepší mladý

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte

Awe Kesidy

mladých

VD2

Casandra Neskrotná vášeň

Akim Nova Merigo

Ashita Mista Jaswin

mladých

VD4

Al Chita Kenachus

Brennus Nova Merigo

Aranea Krumlovské podzámčí

mladých

VD3

Al Cora Kenachus

Brennus Nova Merigo

Aranea Krumlovské podzámčí

mladých

VD

Cassie Navare Prim

Ulsan Gasko Prim

Ammy Černý vítr

mladých

VD

Cora Aldeon

Torres z Hovgartu

Bleys Folcrum

mladých

D

Al Kuchy Kenachus

Brennus Nova Merigo

Aranea Krumlovské podzámčí

mladých

D

Crazy z Posonia

Korby Royal safe

Dorotka z Julinčina údolí

mladých

diskval.

BlueBerry Girl z Ecolonu

Artur z Duhového kopce

Angelika Zašovský květ

medzitrieda

V1, CAC

Brittany Nova Moravia

Chester Barte Prim

Afrodita Westbohemia star

medzitrieda

V2, res.CAC

Fju Folcrum

Belfast v. d. Hasselhöhe

Arriba z Hrabovských stájí

medzitrieda

V3

Great Britain Kráľovská stráž

Avar Folcrum

Afrika Gora Monte

otvorená

V1, CAC

Beky Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim

Ashita Mista Jaswin

otvorená

V2, res.CAC

Bina Aldeon

Zandor Vernon Pusztai Pandu

Bleys Folcrum

otvorená

V3

Africa Neskrotná vášeň

Kody Plavý vítr

Ashita Mista Jaswin

otvorená

V4

Asima Lumakuto

Adam Astra Moldavia

Cayetana Moravia Hovacor

otvorená

V

Loren Kris-Ve-Mar

Kody Plavý vítr

Hermína Kris-Ve-Mar

pracovná

V1, CAC

Ich. Carol Gutta Fortunae

 

Bojan v. Vögele Hof

Atma Gutta Fortunae

pracovná

V2, res.CAC

Ch. Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim

Balda Bukový háj

šampiónov

V1, CAC, Klubový víťaz, čak. Ch. IHF, BOB

Ch. Alize Aldeon

Ulsan Gasko Prim

Bleys Folcrum

šampiónov

V, 2res.CAC

Carevna Katčina smečka

 

Frisko v. Hause Luka

Afra Katčina smečka

šampiónov

V3

Ch. Aranea Krumlovské podzámčí

Akym z Malého Rohozce

Asta Plavské stráně

šampiónov

V4

Ch. Dorotka z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora

Jenny Plavý vítr

šampiónov

V

Ich. Bonnie Folcrum

Ozi Las Ksiezniczek

Dara z Krovia

šampiónov

V

Ch. Coral Sea Kráľovská stráž

Artur z Duhového kopce

Afrika Gora Monte

veteráni

V1, Najkrajší veterán

Arien Indiánska maska

Cäsar v.d. Koboldshütte

Aura Šťastná hviezda

veteráni

V2

Ich. Africa zo Šarfie

Alda Šédedab

Inéz z Hlohovníka

veteráni

V3

Fany z Krovia

Dack Alset

Barbie spod Krasína

seniori

V1, Najkrajší senior

Ch. Dafneé Indiánska maska

Charon z Hlohovníka

Aura Šťastná hviezda

 
 
nové
© 2009-2018 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.