` Klubová výstava SHK Bojnice 28.4.2012 | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Klubová výstava SHK Bojnice 28.4.2012

Psy

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteniat

VN1,Najkrajšie šteňa

Daimon Černý Vítr

Eroy Sideric Miks

Ch. Boogie Černý Vítr

mladých

VD1

Apu Fai- Fai Lemu

Bond Černý vítr

Daisy Westbohemia star

mladých

VD2

Fantastic Sideric Miks

Diego Hinter den Gärten

All - Brii Sideric Miks

mladých

VD3

Aron Elibuky

Achilles Hovi Dream

Eliška Bukový Háj

mladých

VD4

Atlas Elibuky

Achilles Hovi Dream

Eliška Bukový Háj

mladých

D

Aram z Dubákovho dvora

Jekyll Royal Safe

Adélka z Veterného vrchu

mladých

D

Monty z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty

Lady z Parálovy zahrady

stredná

V1 CAC

Johan Adamův Hrádek

Ch. Bentley Mílas Moravia

Helin Šlovický vrch

stredná

V2, res.CAC

JCh. Equ Dexter z Úpatí Ondřejníku

Alex ze Stříbrných kaskád

Barbie Bara z Úpatí Ondřejníku

stredná

VD3

Archie Villa Rivvis

Attis z Valdeckého lesa

Catherine z Kraje kalicha

stredná

VD4

Jonáš Adamův Hrádek

Ch. Bentley Mílas Moravia

Helin Šlovický vrch

otvorená

V1, CAC

Bruno Takavorakan

Bero vom Tullnerbach

Corina zo Šarfie

otvorená

V2, res.CAC

Dhor Mista Jaswin

Kody Plavý vítr

Winky Biely démon

otvorená

V3

Clyde Boy Kesidy

Dantes Gora Monte

Awe Kesidy

otvorená

V4

Dagobert z Kraje kalicha

Banani B.V. Ranzi´s Räubern

Acro Bohemia Dragonlance

otvorená

V

Caruso Aldeon

Torres z Hovgartu

Ch. Bleys Folcrum

otvorená

V

Finnian Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty

Beast Mista Jaswin

otvorená

V

Gatsby Devil´s Breed

Unkas vom Tubinger Tor

Chloe Devil´s Breed

otvorená

VD

Alan Asiguarda

Chester Barte Prim

Asia Vidovický kříž

otvorená

VD

Al Barthamo Kenachus

Brennus Nova Merigo

Aranea Krumlovské Podzámčí

otvorená

VD

Bastien Aldeon

Pusztai Pandur Zandor Vernon

Ch. Bleys Folcrum

otvorená

-

Balder Takavorakan

Bero vom Tullnerbach

Corina zo Šarfie

pracovná

V1, CAC

Ch. Bentley Mílas Moravia

ICh. Bellfast v.d. Haselhohe

Ch. Cosmah v. Balmfluhkopfliblick

pracovná

V2, res.CAC

C.I.B. Everest Kráľovská stráž

Ch. Artur z Duhového kopce

Ch. Afrika Gora Monte

víťazov

V1, CAC, Klubový víťaz, Čakateľ šamp. IHF

ICh. Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce

Brenda Bohemia Choc

víťazov

V2, res.CAC

Eros Indiánska maska

Argo Rosad

Arien Indiánska maska

víťazov

V3

ICh. Andrew Alamo Negro

Ch. Persano Gasko Prim

ICh. Africa zo Šarfie

víťazov

V4

Golfo Kráľovská stráž

Avar Folcrum

Afrika Gora Monte

víťazov

VD

Ch. Batanco Neskrotná Vášeň

Sven Gasko Prim

Ashita Mista Jaswin

víťazov

VD

Albert z Lašské brány

Atti z Hrabovských stájí

Axis Alamo Negro

čestná

V1

C.I.B. Jekyll Royal Safe

Ch. Artur z Duhového kopce

Ch. IHF Ayrin z Pomezí

Suky

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteniat

N2

Desire Takavorakan

De´Cochise vom Tullnerbach

Corina zo Šarfie

šteniat

VN1

Diggy Takavorakan

De´Cochise vom Tullnerbach

Corina zo Šarfie

mladých

-

Adelei z Dubákovho dvora

Jekyll Royal Safe

Adélka z Veterného vrchu

mladých

V1, CAJC, najkrajší mladý

Deena Aldeon

Ivanhoe vom Garten der Freiheit

Ch. Bleys Folcrum

mladých

VD2

Djamila Aldeon

Ivanhoe vom Garten der Freiheit

Ch. Bleys Folcrum

mladých

VD3

Enie vom Scherpfer Häusel

Antek vom Wilden Jäger

Di´Abola Dilys vom Scherper Häusel

mladých

D4

Nesi Černá tečka

Anzi - Bady Kesidy

Kely Černá tečka

stredná

V1, CAC

Blueberry Girl z Ecolonu

Artur z Dúhového kopce

Angelika Zašovský květ

stredná

V2, res.CAC

Ch. Apis Black Prim

Bura - Cee Damirazin

Ch. Yennie Gasko Prim

stredná

V3

Elektra z Úpatí Ondřejníku

Alex ze Stříbrných kaskád

Barbie Bara z Úpatí Ondřejníku

stredná

VD4

Chile Kráľovská stráž

Keston Plavý vítr

Cortina Kráľovská stráž

stredná

VD

Affra Villa Rivvis

Attis z Valdeckého lesa

Catherine z Kraje kalicha

stredná

-

Arianna Villa Rivvis

Attis z Valdeckého lesa

Catherine z Kraje kalicha

stredná

-

Jasmínka Adamův hrádek

Ch. Bentley Mílas Moravia

Helin Šlovický vrch

otvorená

V1, CAC

Cailin Sun Kesidy

GCh. Dantes Gora Monte

Awe Kesidy

otvorená

V2, res.CAC

Hanoi Kráľovská stráž

Anzi - Bady Kesidy

Cortina Kráľovská stráž

otvorená

V3

Ciri Mista Jaswin

Calderon Moravia Hovacor

Harriet Kris - ve - Mar

otvorená

V4

Aisha Takavorakan

Ch. Ozi Las Ksiezniczek

Corina zo Šarfie

otvorená

V

Esira vom Pfarrhof

Fellow vom Kottmarblick

Collin ex Canis Lupus

otvorená

VD

Eywy Magické oko

Acer z Prorub

Brixí Magické oko

otvorená

VD

Casandra Neskrotná vášeň

Akim Nova Merigo

Ashita Mista Jaswin

otvorená

VD

Brittany Nova Moravia

Chester Barte Prim

Afrodita Westbohemia Star

otvorená

-

Al Chita Kenachus

Brennus Nova Merigo

Aranea Krumlovské Podzámčí

otvorená

-

Aida Asiguarda

Chester Barte Prim

Asia Vidovický kříž

otvorená

-

JCh. Angie Čierna Elegancia

Jekyll Royal Safe

Aphrodité Alamo Negro

pracovná

V1, CAC

Isis von der Tannenmuhle

Mountain dew Duke Luka

Fanny von der Tannenmuhle

pracovná

V2, res.CAC

C.I.E. Cortina Kráľovská stráž

Ch. Artur z Duhového kopce

Ch. Afrika Gora Monte

víťazov

V1, CAC,Klubový víťaz - BOB, Čakateľ šamp. IHF

Ch. Aimie Sagbariam

Brennus Nova Merigo

Ambra Attractive Nuisance

víťazov

V2, res.CAC

Africa Neskrotná vášeň

Kody Plavý vítr

Ashita Mista Jaswin

víťazov

V3

Carol Gutta Fortunae

Bojan V. Vogele Hof

Atma Gutta Fortunae

víťazov

V4

Ch. Alize Aldeon

Ch. Ulsan Gasko Prim

Ch. Bleys Folcrum

víťazov

V

Ch. Coral Sea Kráľovská stráž

Ch. Artur z Duhového kopce

Ch. Afrika Gora Monte

víťazov

V

Dorotka z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora

Jenny Plavý vítr

víťazov

V

Ch. Fidži Kráľovská stráž

Ashley Vidovický kříž

C.I.E. Cortina Kráľovská stráž

víťazov

V

Ch. Yennie Gasko Prim

Ch. Ozi Las Ksiezniczek

Ch. Oriflame Gasko Prim

víťazov

-

Yris Gasko Prim

Ch. Ozi Las Ksiezniczek

Ch. Oriflame Gasko Prim

víťazov

-

Bonnie Folcrum

Ch. Ozi Las Ksiezniczek

Dara z Krovia

seniorov

V1, Najkrajší senior

Ch. Dafnée Indiánska maska

Charon z Hlohovníka

Ch. Aura Šťastná hviezda

seniorov

V2

Awe Kesidy

Iberto v. d. Spreewehrmuhle

Kesidy Plavý vítr

veteránov

V1, Najkrajší veterán

Ch. Afrika Gora Monte

Ich. Xymo vom Gablitztal

Carioka Gold Mondeo

veteránov

V2

ICh. Africa zo Šarfie

Ch. Alda Šédedab

Ch. Inéz z Hlohovníka

veteránov

-

Arien Indiánska maska

Ch. Cäsar v. d. Koboldshute

Ch. Aura Šťastná hviezda

Chovateľská skupina

1.Aldeon čierny so znakmi, chovatateľ: Pavel Kuska

2.Kráľovská stráž - tmavý, chovateľ: Mgr. Martina Bábiková

Dieťa a pes

1.Ch.Coral Sea Kráľovská stráž, Kristínka Bruteničová

Mladý vystavovateľ

1.Djamila Aldeon, Paulínka Kusková

2. Aron Elibuky, Martin Hrčka

Najkrajší pár psov

1. ICh.Africa zo Šarfie + ICh. Andrew Alamo Negro, majiteľ: Ing. Kristína Krajčíková

 
 
nové
© 2009-2018 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.