` Klubová vystava 2.5.2014 Dolný Kubín | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Klubová vystava 2.5.2014 Dolný Kubín

Posudzoval: Mr. Stefan Damer /DE/

 

Psy

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

dorast

nezúčastnil sa

Hugo Aldeon

Bond vom Gut Grone

Ch. Bleys Folcrum

mladých

V1, CAJC, Najkrajší mladý

Aik Carpathia Heart

Ecco Vom Tyrolsberg

Ch. Aimie Sagbariam

mladých

V2

Amigo Ebritte

Ch. Hobo vom Schondratal

Ch. Brittany Nova Moravia

mladých

V3

Bruno Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe

Ch. Alize Aldeon

mladých

V4

Gerry Aldeon

Akim von Hohenleina

Bina Aldeon

mladých

VD

Alvin Skrytý Prízrak

Achilles Hovi Dream

Ciri Mista Jaswin

mladých

VD

Angel Johnny Joliesse et charme

Leo vom Hause Luka

Ch. Angie Čierna elegancia

mladých

VD

Dexter z Posonia

Bastien Aldeon

Dorotka z Julinčina údolí

mladých

VD

Dundee Kesidy

Berzit Moravia Diamond

Awe Kesidy

mladých

nezúčastnil sa

Arsan Luka Joliesse et charme

Leo vom Hause Luka 

Ch. Angie Čierna elegancia

mladých

nezúčastnil sa

Atom Ebritte 

JCh. Hobo vom Schondratal

Ch. Brittany Nova Moravia

mladých

nezúčastnil sa

Avar od Plátené hory  

Amor Carnovia Silesia

Molly z Budské samoty

stredná

V1, CAC

Argo Zelgastar 

Dagobert z Kraje kalicha

Dara Folcrum

stredná

V2, res.CAC  

Bailey Asiguarda

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

stredná

VD3

Bris Asiguarda

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

stredná

VD4

Freddy Aldeon 

Lord Leroy v. d. Spreewehrmühle

Ch. Bleys Folcrum

stredná

vylúčený z posudzovania

Bri Flegi Kenachus 

Emirát Kráľovská stráž 

Aranea Krumlovské Podzámčí

otvorená

V1, CAC

Alan Hovi Dream

Persano Gasko Prim

Becky von Heiligem Kreuz

otvorená

V2, res.CAC

Albi Čierna Elegancia 

Jekyll Royal Safe

Aphrodité Alamo Negro

otvorená

VD3

Charon Gold Premio 

Icy Barte Prim 

Shakira Gasko Prim

otvorená

VD4

Jantar Kráľovská stráž 

Csandro v. Wackerbarth 

ICh. Cortina Kráľovská stráž

otvorená

VD

Clyde Boy Kesidy 

Dantes Gora Monte

Awe Kesidy

otvorená

VD

Dariell Zašovský květ 

Artur z Duhového kopce 

Baxy Zašovský květ

otvorená

VD

Eddie Aldeon

Zerberus v. Fleischereck

Bina Aldeon

otvorená

VD

Monty z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty 

Lady z Páralovy zahrady

otvorená

vylúčený z posudzovania

Bentley Vrtichvost 

Darcius Gasko Prim 

Angie Vrtichvost

pracovná

V1, CAC

Falcon Gora Monte 

Cyrol Bukový háj

Drew Marry Gora Monte

pracovná

V2, res.CAC

Everest Kráľovská stráž  

Ch. Artur z Dúhového kopce

Ch. Afrika Gora Monte

pracovná

V3

Bruno Takavorakan

Bero vom Tullnerbach

JCh. Corina zo Šarfie

pracovná

nezúčastnil sa

Dagsy Takavorakan

De Cochise vom Tullnerbach

JCh. Corina zo Šarfie

pracovná

nezúčastnil sa

Damián Katčina smečka

Chico vom Schondratal

Bludička Katčina smečka

víťazov

V1, CAC, Klubový šampión, Čakateľ šamp. IHF, BOB

Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého rohozce

Brenda Bohemia Choc

víťazov

V2, res.CAC

Lakeland Kráľovská stráž  

Ajax Szöke Tiszaparti

GCh. Fidži Kráľovská stráž

víťazov

V3

Ch. Heineken Šédedab  

Ch. Alex ze Stříbrných kaskád

Guiness Šededab

víťazov

V4

Golfo Kráľovská stráž

Avar Folcrum 

Afrika Gora Monte

veteránov

V1, Najkrajší veterán

Jekyll Royal Safe

Artur z Duhového kopce

Ayrin z Pomezí

veteránov

V2

Brix Astra Nigra Mondeo 

ICh. Carleon Gold

Borka z Krovia

Suky

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteniat

VN1, Najkrajšie šteňa

Anttara Black Awedante

Cyrol Bukový háj

Cailin Sun Kesidy

dorast

VN1, Najkrajší dorast

Elizabeth Katčina smečka 

Benwill Hali Gali 

Cibulka Katčina smečka

mladých

V1, CAJC

Akawa Ebritte

JCh. Hobo vom Schondratal

Ch. Brittany Nova Moravia

mladých

V2

Mauretánia Kráľovská stráž  

Bjarni von Almodis

ICh. Cortina Kráľovská stráž

mladých

VD3

Dajana z Posonia 

Bastien Aldeon 

Dorotka z Julinčina údolí

mladých

VD4

Bond Girl Villa Rivvis  

Bajaja Katčina smečka 

Catherine z Kraje kalicha

mlaých

VD

Aimie Carpathia Heart  

Ecco vom Tyrolsberg

Aimie Sagbariam

mladých

VD

Gerlin Sideric Miks

Dhor Mista Jaswin 

Famous Sideric Miks

mladých

VD

Daffy Kesidy 

Berzit Moravia Diamond

Awe Kesidy

mladých

D

Abbie Ebritte

JCh. Hobo vom Schondratal 

Ch. Brittany Nova Moravia

stredná

V1, CAC

Brandie Asiguarda

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

stredná

VD2

Abigale z Velbeku 

Bentley Mílas Moravia 

Amálka z Cisářského údolí

stredná

D

Aura z Vřesinského statku 

Eros Indiánska maska 

Kiwi Royal Safe

otvorená

V1, CAC

Caroline Aldeon 

Torres z Hovgartu

Ch. Bleys Folcrum

otvorená

VD2

Nesi Černá tečka

Anzi-Bady Kesidy 

Kely Černá tečka

otvorená

VD3

Diggy Takavorakan

De´cochise von Tullnerbach 

Corina zo Šarfie

otvorená

VD4

Ayleen Cicesbeo 

GCh. Darcius Gasko Prim

ICh. Ayrin Takavorakan

pracovná

V1, CAC

Dara Folcrum 

Milan von der Hausbergkante 

Dara z Krovia

pracovná

V2, res.CAC

Cailin Sun Kesidy 

Dantes Gora Monte

Awe Kesidy

víťazov

V1, CAC, Klubový víťaz, Čakateľ šamp. IHF

Ch. Brittany Nova Moravia 

Ch. Chester Barte Prim 

Afrodita Westbohemia star

víťazov

V2, res.CAC

Ch. Alize Aldeon

Ch. Ulsan Gasko Prim 

Ch. Bleys Folcrum

víťazov

V3

JCh. Jamaica Kráľovská stráž 

ICh. Csandro von Wackerbarth 

ICh. Cortina Kráľovská stráž

víťazov

V4

Ch. Deena Aldeon  

Ivanhoe von Garten der Freiheit

Ch. Bleys Folcrum

víťazov

V

Ch. Angie Čierna Elegancia

Jekyll Royal Safe

Aphrodité Alamo Negro

víťazov

V

Ashley Cicesbeo

GCh. Darcius Gasko Prim 

ICh. Ayrin Takavorakan

víťazov

V

Chiara Kráľovská stráž 

Keston Plavý vítr

ICh. Cortina Kráľovská stráž

čestná

V

Ayrin Takavorakan 

Ozi Las Ksiezniczek 

Corina zo Šarfie

seniorov

V1, Najkrajší senior

Ch. Coral Sea Kráľovská stráž 

Ch. Artur z Duhového kopce

Ch. Afrika Gora Monte

seniorov

nezúčastnila sa

Dorotka z Julinčina údolí Atos ze Starého dvora Jenny Plavý vítr

Atos ze Starého dvora 

Jenny Plavý vítr

seniorov

nezúčastnila sa

Kiwi Royal Safe

Pokolbéli - Rosszcsont Balu Captain

Ch. Ayrin z Pomezí

veteránov

V1

Kesidy Plavý vítr 

Condor v. Inselparadies 

Hetty Plavý vítr

veteránov

V2

Ch. Afrika Gora Monte 

Ich. Xymo von Gablitztal

Carioka Gold Mondeo

 

SÚŤAŽE

Chovateľská skupina

  1. Kráľovská stráž - plaví, Mgr. Babíková Martina
  2. Kesidy - Mgr. Baudyšová Jana
  3. Kráľovská stráž - čsz, Mgr. Babíková Martina

Dieťa a pes

  • Alvin Skrytý prízrak, Vargová Lea
  • Ch. Angie Čierna Elegancia, Kučeráková Kristínka
  • Argo Zelgastar, Petrík Oliver
  • Bond Girl Villa Rivvis. Lednická Tamara
  • Ch. Coral Sea Kráľovská stráž, Bruteničová Kristínka

Mladý vystavovateľ

  1. Argo Zelgastar, Petríková Karolína
  2. Imola Kráľovská stráž, Lamper Peter

Najkrajší pár psov

  1. Amigo Ebritte a Brittany Nova Moravia, Vargová Katarína
  2. Jekyll Royal Safe a Abbie Ebritte, Mgr. Komorová Ľubomíra



 
 
nové
© 2009-2018 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.