` Klubová výstava SHK Podskalie 2.5.2015 | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Klubová výstava SHK Podskalie 2.5.2015

Posudzovali: Kirsten Wesche (DE), Sigrid Darting-Entenmann (DE)

 

Psy

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

mladší dorast

VN1, Naj. mladší dorast

SAN MARINO KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Et Hovi-Raj

Jamaica Kráľovská stráž

mladých

V1, CAJC

CATANGO Z HRABOVSKÝCH STÁJÍ

Berwill Hali Gali

Dalarna vom Wildweibchenstein

mladých

VD2

ALEX ZE ŽĎÁRSKÉ VRCHOVINY

Ulsan Gasko Prim

Megi z Budské samoty

mladých

VD3

AMAROK SAINT BARBARONS

Cosmo vom Schondratal

Chile Kráľovská stráž

mladých

VD4

ENORMOUS KNOCK OUT

Hobo vom Schondratal

Maggy von Jesses Meute

mladých

VD

ARGO KARPATSKÁ PERLA

Golfo Kráľovská stráž

Beky Neskrotná vášeň

mladých

VD

IRWIN ALDEON

Totus Tuus Hovki Lusi

Bina Aldeon

mladých

D

RITARI GASKO PRIM

Darcius Gasko Prim

Sthella Stenroller

mladých

Diskv.

ATOS KARPATSKÁ PERLA

Golfo Kráľovská stráž

Beky Neskrotná vášeň

mladých

Nenast.

ALARIC SAINT BARBARONS

Cosmo vom Schondratal

Chile Kráľovská stráž

stredná

V1, CAC

AXEL BOHEMIA LISCHIN

Black Beryl Kesidy

Grecy Bukový háj

stredná

V2, r.CAC

AMIGO EBRITTE

Hobo vom Schondratal

Brittany Nova Moravia

otvorená

V1, CAC, Klubový víťaz, Čakateľ šamp. IHF, BOS

BAILEY ASIGUARDA

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

otvorená

V2, r. CAC

DORRO ALDEON

Ivanhoe vom Garten der Freiheit

Bleys Folcrum

otvorená

V3

CHARON GOLD PREMIO

Icy Barte Prim

Shakira Gasko Prim

otvorená

V4

ARTUŠ Z DUBÁKOVHO DVORA

Jekyll Royal Safe

Adélka z Veterného vrchu

otvorená

V

ALVIN SKRYTÝ PRÍZRAK

Achilles Hovi Dream

Ciri Mista Jaswin

otvorená

V

AMARO CARPATHIA HEART

Ecco vom Tyrolsberg

Aimie Sagbariam

otvorená

V

ARSIS AVE FORTUNAE

Adam Haf Raf

Carol Gutta Fortunae

otvorená

V

DARIELL ZAŠOVSKÝ KVĚT

Artur z Duhového kopce

Baxy Zašovský květ

otvorená

VD

ARGO ZELGASTAR

Dagobert z Kraje kalicha

Dara Folcrum

otvorená

VD

DAIMON ČERNÝ VÍTR

Eroy Sideric Miks

Boogie Černý vítr

otvorená

VD

GERRY ALDEON

Akim von Hohenleina

Bina Aldeon

pracovná

V1, CAC

HARLEY SUN DES LEUS ALTIERS

Igor von der Hofreite

Sunia Las Ksiezniczek

pracovná

V2, r. CAC

BENJI Z ONDROVA DVORA

Assan Teresie Bohemia

Elvíra od Hrnčířského kruhu

pracovná

V3

DAGSY TAKAVORAKAN

De`Chochise vom Tullnerbach

Corina zo Šarfie

pracovná

V4

DARCIUS GASKO PRIM

Albi Katveri

Prima Gasko Prim

pracovná

VD

JANTAR KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Csandro v. Wackerbarth

Corina Kráľovská stráž

šampiónov

V1, CAC

AIK CARPATHIA HEART

Ecco vom Tyrolsberg

Aimie Sagbariam

šampiónov

V2, r. CAC

DOCENT DETAL AKWAMARYN

Bando vom Dunsener Bach

Enormous Erato Akwamaryn

šampiónov

V3

BRIS ASIGUARDA

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

šampiónov

V4

LAKELAND KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Ajax Szoke Tiszaparti

Fidži Kráľovská stráž

šampiónov

V

GOLFO KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Avar Folcrum

Afrika Gora Monte

čestná

V1

HEINEKEN ŠÉDEDAB

Alex ze Stříbrných kaskád

Guiness Šédedab

veteránov

V1

JEKYLL ROYAL SAFE

Artur z Duhového kopce

Ayrin z Pomezí

Suky

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

dorastu

VN1, Naj. dorast

BRANNAN ELIBUKY

Artex z Lašské brány

Eliška Bukový háj

dorastu

VN2

BELISSA SAGBARIAM

Berzit Moravia Diamond

Aerin Sagbariam

mladých

V1, CAJC, Naj. mladý

CHARLOTTE ALDEON

Armin Hali Gali

Djamila Aldeon

mladých

V2

BELAYA SHAE TRALFAZZ

Belay-Assam von Xamilou

Eli Folcrum

mladých

V3

ASMARA MALHARA SAINT BARBARONS

Cosmo vom Schondratal

Chile Kráľovská stráž

mladých

V4

BJORI CARPATHIA HEART

Hobo vom Schondratal

Aimie Sagbariam

mladých

VD

BLUES EDAZRI LOCI

Heineken Šédedab

Eddie-Enn Sideric Miks

mladých

VD

ENORMOUS JUST ONE LOOK

Thilwhil`S Fargo

Enormous Brilliant Vegas

mladých

VD

PANAMA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Iron Chatka Zielarki

Fidži Kráľovská stráž

mladých

VD

RANIA GASKO PRIM

Darcius Gasko Prim

Sthella Steinroller

mladých

D

PALOMA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Iron Chatka Zielarki

Fidži Kráľovská stráž

mladých

Nenast.

OTAWA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Iron Chatka Zielarki

Cortina Kráľovská stráž

stredná

V1, CAC

AKAWA EBRITTE

Hobo vom Schondratal

Brittany Nova Moravia

stredná

V2, r. CAC

IGRAINE MISTA JASWIN

Pusztai Pandur Caramel

Brenna Neskrotná vášeň

stredná

VD3

ABBIE EBRITTE

Hobo vom Schondratal

Brittany Nova Moravia

otvorená

V1, CAC

AIMIE CARPATHIA HEART

Ecco vom Tyrolsberg

Aimie Sagbariam

otvorená

V2, r. CAC

BRIA ASIGUARDA

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

otvorená

V3

AISY CARPATHIA HEART

Ecco vom Tyrolsberg

Aimie Sagbariam

otvorená

V4

JASMINE KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Csandro v. Wackerbarth

Cortina Kráľovská stráž

otvorená

VD

BOND GIRL VILLA RIVVIS

Bajaja Katčina smečka

Catherine z Kraje kalicha

otvorená

VD

CAYENNE ČERNÝ VÍTR

Ivanhoe Royal Safe

Kira Plavý vítr

otvorená

VD

DAJANA Z POSONIA

Bastien Aldeon

Dorotka z Julinčina údolí

otvorená

D

AURA Z VŘESINSKÉHO STATKU

Eros Indiánska maska

Kiwi Royal Safe

otvorená

D

GERLIN SIDERIC MIKS

Dhor Mista Jaswin

Famous Sideric Miks

pracovná

V1, CAC

ENORMOUS BRILLIANT VEGAS

Conny von Ascona

Maggy von Jesses Meute

šampiónov

V1, CAC, Klubový víťaz, Čakateľ šamp. IHF, BOB

CHILE KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Keston Plavý vítr

Cortina Kráľovská stráž

šampiónov

V2, r. CAC

FAMOUS SIDERIC MIKS

Diego Hinter den Gärten

All Brii Sideric Miks

šampiónov

V3

AIMIE SAGBARIAM

Brennus Nova Merigo

Ambra Attractive Nuisance

šampiónov

V4

BINA ALDEON

Pusztai Pandur Zandor Vernon

Bleys Folcrum

šampiónov

V

ANGIE ČIERNA ELEGANCIA

Jekyll Royal Safe

Aphrodite Alamo Negro

šampiónov

V

BEKY NESKROTNÁ VÁŠEŇ

Sven Gasko Prim

Ashita Mista Jaswin

šampiónov

V

ELI FOLCRUM

Coddys Gora Monte

Dara z Krovia

šampiónov

V

FÁMA Z JULINČINA ÚDOLÍ

Aram z Kraje Pestrého kamení

Unie Gasko Prim

šampiónov

VD

ASHLEY CICESBEO

Darcius Gasko Prim

Ayrin Takavorakan

šampiónov

VD

DEENA ALDEON

Ivanhoe vom Garten der Freiheit

Bleys Folcrum

šampiónov

Nenast.

JAMAICA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Csandro von Wackerbarth

Cortina Kráľovská stráž

čestná

V1

BRITTANY NOVA MORAVIA

Chester Barte Prim

Afrodita Westbohemia Star

čestná

V2

AYRIN TAKAVORAKAN

Ozi Las Ksiezniczek

Corina zo Šarfie

veteránov

V1, Naj. veterán

BLEYS FOLCRUM

Ozi Las Ksiezniczek

Dara z Krovia

veteránov

V2

CAROL GUTTA FORTUNAE

Bojan v. Vogele Hof

Atma Gutta Fortunae

veteránov

V3

CATHERINE Z KRAJE KALICHA

Barnabass v. Wackerbarth

Acro Bohemia Dragonlance

veteránov

VD4

KIWI ROYAL SAFE

Pokolbeli-Rosszcsont Balli Captain

Ayrin z Pomezí

veteránov

Nenast.

CORTINA KRÁĽOVSKÁ STRÁŽ

Artur z Duhového kopce

Afrika Gora Monte

 

SÚŤAŽE

Chovateľská skupina:

  1. Carpathia heart, Chovateľ: Žákovičová Lenka
  2. Kráľovská stráž 1, Chovateľ: Babíková Martina
  3. Kráľovská stráž 2, Chovateľ: Babíková Martina
  4. Aldeon, Chovateľ: Kuska Pavel

Dieťa a pes mladšia kategória:

  • Lednická Alexandra a Bond Girl Villa Rivvis
  • Petrík Oliver a Sebastián  a Argo Zelgastar
  • Surán Matúš a Aimie Carpathia Heart

Dieťa a pes staršia kategória:

  • Lednická Tamara a Bond Girl Villa Rivvis
  • Petríková Karolína a Argo Zelgastar

Najkrajší pár psov:

  1. Brittany Nova Moravia a Amigo Ebritte
 
 
nové
© 2009-2018 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.