` Špeciálna výstava SHK Myjava 30.8.2014 | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Špeciálna výstava SHK Myjava 30.8.2014

Posudzoval: Elena Škvařilová (Rakúsko), Mgr. Martina Babíková (SK)

 

Psy

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteniat

VN1

Amarok Saint Barbarons

Cosmo vom Schondratal

Chile Kráľovská stráž

šteniat

VN2

Atos Karpatská rla

Golfo Kráľovská stráž

Beky Neskrotná vášeň

dorast

VN1, Najkrajší dorast

Alex ze Žďárské vrchoviny

Ulsan Gasko Prim

Megi z Budské samoty

mladých

V1, CAJC

Arsan Lafarr star

Bandit v. Ilesseltal

Farrah Mista Jaswin

stredná

V1

Alvin Skrytý Prízrak

Achilles Hovi Dream

Ciri  Mista Jaswin

stredná

V2

Arkus Skrytý prízrak

Achilles Hovi Dream

Ciri Mista Jaswin

stredná

V3

Big Ben Villa Rivvis

Bajaja Katčina smečka

Catherine z Kraje kalicha

otvorená

V1, CAC

Arsis Ave Fortunae

Adam Haf Raf

Carol Gutta Fortunae

otvorená

V2, res.CAC

Dariell Zašovský květ

Artur z Duhového kopce

Baxy Zašovský květ

otvorená

V3

Daimon Černý vítr

Eroy Sideric Miks

Boogie Černý vítr

otvorená

V4

Monty z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty

Lady z Páralov yzahrady

otvorená

V

Alan Hovi Dream

Persano Gasko Prim

Becky von Heiligem Kreuz

otvorená

V

Damien Lexova smečka

Cyrol Bukový háj

Antoinette Lexova smečka

otvorená

V

Jantar Kráľovská stráž

Csandro v.Wackerbarth

ICh. Cortina Kráľovská stráž

pracovná

V1, CAC,Víťaz ŠV, Čakateľ šamp. IHF, BOB

Darcius Gasko Prim

Albi Katveri

Prima Gasko Prim

pracovná

V2, res.CAC

Bruno Takavorakan

Bero vomTullnerbach

JCh. Corina zoŠarfie

víťazov

V1, CAC

Lakeland Kráľovská stráž

Ajax Szöke Tiszaparti

GCh. Fidži Kráľovská stráž

veteránov

V1, Najkrajší veterán

Jekyll Royal Safe

Artur z Duhového kopce

Ayrin z Pomezí

 

Suky

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteniat

VN1, Najkrajšie šteňa

Artemisia Saint Barbarons

Cosmo vom Schondral

Chile Kráľovská stráž

šteniat

VN2

Rania Gasko Prim

Darcius Gasko Prim

Sthella Steinroller

šteniat

VN3

Fannie Takavorakan

Dagobert z Kraje kalicha

Isis von derTannenmuhle

mladých

V1, CAJC, Najkrajší mladý

Aimie Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg

Aimie Sagbariam

mladých

V2

Igraine Mista Jaswin

Pusztai Pandur Caramel

Brenna Neskrotná vášeň

mladých

V3

Deborah z Posonia

Bastien Aldeon

Dorotka z Julinčina údolí

mladých

V4

Abbie Ebritte

JCh. Hobo vom Schondratal

Ch. Brittany Nova Moravia

mladých

V

Bailey z Dubákovho dvora

Batanco Neskrotná vášeň

Adélka z Veterného vrchu

mladých

V

Namibia Kráľovská stráž

Dorian Mista Jaswin

Fidži Kráľovská stráž

mladých

VD

Bella z Dubákovho dvora

Batanco Neskrotná vášeň

Adélka z Veterného vrchu

mladých

nezúčastnila sa

Bersi Ebidix

Berserk Mista Jaswin

Crux Ebidix Navare Prim

stredná

V1, CAC

Afra Skrytý prízrak

Achilles Hovi Dream

Ciri Mista Jaswin

stredná

V2, res.CAC

Dajana z Posonia

Bastien Aldeon

Dorotka z Julinčina údolí

stredná

V3

Aura z Vřesinského statku

Eros Indiánska maska

Kiwi Royal Safe

stredná

V4

Akawa Ebritte

JCh. Hobo vom Schondratal

Ch. Brittany Nova Moravia

stredná

nezúčastnila sa

Bright Star Villa Rivvis

Bajaja Katčina smečka

Catherine z Kraje kalicha

otvorená

V1, CAC

Bria Asiguarda

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

otvorená

V2, res.CAC

Brandie Asiguarda

Bond Černý vítr

Asia Vidovický kříž

otvorená

V3

Nesi Černá tečka

Anzi-Bady Kesidy

Kely Černá tečka

otvorená

V4

Farrah Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty

Beast Mista Jaswin

otvorená

V

Jasmine Kráľovská stráž

Csandro v.Wackerbarth

Cortina Kráľovská stráž

otvorená

VD

Diggy Takavorakan

De´Cochise v.Tullnerbach

Corina zo Šarfie

otvorená

VD

Sthella Steinroller

Igor von der Hofreite

Molla-Majja Steinroller

pracovná

V1

Isis vonder Tannenmuhle

Mountain Dew Duke Luka

Fanny von der Tannenmuhle

víťazov

V1, CAC,Víťaz ŠV, Čakateľ šamp. IHF, BOS

Ch.Brittany Nova Moravia

Ch. Chester Barte Prim

Afrodita Westbohemia star

víťazov

V2, res.CAC

Ashley Cicesbeo

GCh. Darcius Gasko Prim

ICh. Ayrin Takavorakan

víťazov

V3

Deena Aldeon

Ivanhoe von Gartender Freiheit

Ch. Bleys Folcrum

víťazov

nezúčastnila sa

Beky Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim

Ashita Mista Jaswin

veteránov

V1

Kiwi Royal Safe

Pokolbéli -Rosszcsont Balu Captain

Ch. Ayrin z Pomezí

veteránov

V2

Dorotka z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora

Jenny Plavý vítr

veteránov

nezúčastnila sa

Asia Vidovický kříž

Persano Gasko Prim

China Royal Safe

 

SÚŤAŽE

Dieťa a pes

1. Aimie Carpathia Heart, Nina Suránová

1. Alex z eŽďárské vrchoviny, Lucia Petrová

1. Alvin Skrytý Prízrak, Lea Vargová

1. Deborah z Posonia, Matúš Cocher

Najkrajší pár psov

1. Darcius Gasko Prim a Sthella Steinroller, Lenka Kunšteková

2. Arsis Ave Fortunaea Rania Gasko Prim, B. a M. Pokorné

 
 
nové
© 2009-2018 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.