` Špeciálna výstava SHK Podskalie 1.9.2012 | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Špeciálna výstava SHK Podskalie 1.9.2012

Posudzoval: Ing. Luděk Novák (CZ)

 

Psy

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteňatá

VN

Jantar Kráľovská Stráž

Ich. Csandro v. Wackerbarth

Ich. Cortina Kráľovská Stráž

dorast

VN1, najlepší dorast

Daimon Černý Vítr

Eroy Siderick Miks

Ch. Boogie Černý Vítr

dorast

Vn2

Bentley Vrtichvost

Darcius Gasko Prim

Angie Vrtichvost

mladých

V1, CAJC

Atlas Elibuky

Achilles Hovi Dream

Eliška Bukový Háj

mladých

V2

Monti z Páralovy Záhrady

Chivas z Budské Samoty

Lady z Páralovi Záhrady

mladých

VD3

Artuš z Dubákovho Dvora

Ich. Jekyll Royal Safe

Adélka z Veterného Vrchu

mladých

VD4

Alex Wald Kramer

Arogant Arivalo Asso

Aisha Takavorakan

mladých

VD

Damien Lexova Smečka

Cyrol Bukový Háj

Antoinette Lexova Smečka

mladých

VD

Ennormous Gimme Five

Kleion Ares

Maggy von Jesses Meute

mladých

neposúdený

Indian Kráľovská Stráž

Ch. Attis z Valdeckého Lesa

Ch.Fidži Kráľovská Stráž

stredná

V1, CAC

Johan Adamúv Hrádek

Ch. Bentley Mílas Moravia

Helin Šlovický Vrch

otvorená

V1, víťaz Špeciálnej výstavy, čak.Ch.IHF, CAC, BOB

Jacobi Gasko Prim

Ich.Csandro von Wackerbarth

Ich.Oriflame Gasko Prim

otvorená

V2, res.CAC

Barny Lexova Smečka

Ch.Persano Gasko Prim

Queen Elizabeth Gasko Prim

otvorená

VD3

Caruso Aldeon

Torres z Hovgartu

Ch.Bleys Folcrum

otvorená

VD4

Jonáš Adamúv Hrádek

Ch.Bentley Milas Moravia

Helin Šlovický Vrch

otvorená

VD

Jáchim Adamúv Hrádek

Ch.Bentley Milas Moravia

Helin Šlovický Vrch

otvorená

VD

Ares Huad´Dib

Ch.Persano Gasko Prim

Chani Barte Prim

otvorená

D

Axel Asiguarda

Chester Barte Prim

Ich.Asia Vidovický Kríž

otvorená

D

Caraibo Moravia Diamond

Akim Nova Merigo

Ashera Moravia Diamond

pracovná

V1,CAC

Ich.Everest Kráľovská Stráž

Ch.Artur z Duhového kopce

Ch.Afrika Gora Monte

pracovná

V2

Ch.Bentley Milas Moravia

Ich.Bellfast v.d.Haselhohe

Ch.Cosmah v.Balmfluhkopfliblick

pracovná

V3

Arogant Arivalo Asso

BIg Ben de Laetitia

Arisha v. Philippsdorf

víťazov

V1

Ch.Argus Canewart

Artur z Dúhového Kopce

Atrea Kráľovské Srdce

víťazov

V2

Ch.Nasty z Budské Samoty

Ich.Keston Plavý Vítr

Ioky z Budské Samoty

víťazov

V3

Golfo Kráľovská Stráž

Avar Folcrum

Ch.Afrika Gora Monte

seniorov

V1

Eros Indiánska Maska

Argo Rosad

Arien Indiánska Maska

veteránov

V1

Ich.Brix Astra Nigra

Ich.Carleon Gold Mondeo

Borka z Krovia

Suky

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteniat

VN1, najkrajšie šteňa

Jamaica Kráľovská Stráž

Ich Csandro vom Wackerbarth

Ich.Cortina Kráľovská Stráž

šteniat

VN2

Jasmine Kráľovská Stráž

Ich.Csandro vom Wackerbarth

Ich.Cortina Kráľovská Stráž

šteniat

VN3

Ashley Cicesbeo

Ich.Darcius Gasko Prim

Ich.Ayrin Takavorakan

šteniat

VN4

Ayleen Cicesbeo

Ich.Darcius Gasko Prim

Ich.Ayrin Takavorakan

dorast

VN1

Diggi Takavorakan

De´Cochise vom Tullnerbach

Corina zo Šarfie

mladých

V1, CAJC

Nesi Černá Tečka

Anzi-Badi Kesidy

Kely Černá Tečka

mladých

V2

Isabella Kráľovská Stráž

Ch.Attis z Valdeckého Lesa

Ch.Fidži Kráľovská Stráž

mladých

VD3

Djamila Aldeon

Ivanhoe vom Garten der Freiheit

Ch.Bleys Folcrum

stredná

V1,CAC

Eyrin von der Wassernixe

Attis z Valdického Lesa

Chaya von der Wassernixe

otvorená

V1,CAC

Farrah Mista Jaswin

Chivas z Budské Samoty

Beast Mista Jaswin

otvorená

V2, res.CAC

Jasmínka Adamúv Hrádek

Ch.Bentley Milas Moravia

Helin Šlovický Vrch

otvorená

V3

Crazy z Posonia

Korby Royal Safe

Ch.Dorotka z Julinčina Údolí

otvorená

VD4

Bonnie Kessada

Ich.Alex ze Stŕíbrných Kaskád

Ich.Bonnie Folcrum

otvorená

VD

Ajda z Arwenina Údolí

Akim Nova Merigo

Arwen Zelená Záře

otvorená

VD

Eby Folcrum

Coddys Gora Monte

Dara z Krovia

otvorená

D

Eywy Magické Oko

Acer z Porub

Brixí Magické Oko

pracovná

V1,CAC

Ich.Carol Gutta Fortunae

Bojan V. Vogele Hof

Atma Gutta Fortunae

pracovná

V2,res.CAC

Ich.Cortina Kráľovská stráž

Ch.Artur z Duhového Kopce

Ch.Afrika Gora Monte

pracovná

VD3

Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce

Cora von Philippsdorf

víťazov

V1, víťaz Špeciálnej výstavy, čak.Ch.IHF, CAC

Ch.Brittany Nova Moravia

Ch.Chester Barte Prim

Afrodita Westbohemia Star

víťazov

V2,res.CAC

Ich.Ayrin Takavorakan

Ch.Ozi Las Ksiezniczek

Corina zo Šarfie

víťazov

V3

Ch.Fidži Kráľovská Stráž

Ashley Vidovický Kříž

Ich.Cortina Kráľovská Stráž

víťazov

V4

Ch.Aisha Takavorakan

Ch.Ozi Las Sziezniczek

Corina zo Šarfie

víťazov

V

Ch.Aimie Sagbariam

Brennus Nova Merigo

Ambra Attractive Nuisance

víťazov

V

Ch.Chile Kráľovská Stráž

Ich.Keston Plavý Vítr

Ich.Cortina Kráľovská Stráž

veteránov

V1

Ch.Dafnée Indiánska Maska

Charon z Hlohovníka

Ch.Aura Šťastná Hviezda

veteránov

V2

Ch.Afrika Gora Monte

Ich.Xymo vom Gablitztal

Carioka Gold Mondeo

SÚŤAŽE

Chovateľská skupina

1. Kráľovská Stráž - plaví, chovateľ: Mgr. Martina Babíková

2. Kráľovská Stráž - čsz, chovateľ: Mgr. Martina Babíková

Dieťa a pes

1. Amy, Veronika Hlinková

Mladý vystavovateľ

1. Alex Wald Kramer, Tomáš Kantor

Najkrajší pár psov

1. Ich. Ayrin Takavorakan + Ich. Brix Astra Nigra, majiteľ: Štefan Marcinský

 
 
nové
© 2009-2018 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.