` Špeciálna výstava SHK, Podskalie, 2.9.2017 | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Špeciálna výstava SHK, Podskalie, 2.9.2017

Posudzovala: p. Jana Svodová (CZ)

PSY

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

ŠTENIAT

VN, Najkrajšie šteňa

Canny Carpathia Heart

Totus Tuus Hovki Lusi

Aisy Carpathia Heart

VN2

Corben Tralfazz

Amigo Ebritte

Amalie Tralfazz

VN3

Cass Buddy Tralfazz

Amigo Ebritte

Amalie Tralfazz

DORAST

VN1

Cruz Saint Barbarons

Plattensee-Wart Argos

Chile Kráľovská stráž

MLADÝCH

VD1

Taiwan Kráľovská stráž

Alfréd ze Světlovských luk

Imola Kráľovská stráž

VD2

Bruno Anjelská stráž

Arnie Čerchovské Hvozdy

Jasmine Kráľovská stráž

VD3

Bodie Anjelská stráž

Arnie Čerchovské Hvozdy

Jasmine Kráľovská stráž

VD4

Ursam Gasko Prim

Idalgo vom Julienhof

Maureen Gasko Prim

STREDNÁ

V1, CAC, víť. ŠV, čak.šamp.IHF, BOB

Kody Aldeon

Atila Alisante

Bina Aldeon

V2

Brix Junior Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim

Ayrin Takavorakan

VD3

Balue Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim

Ayrin Takavorakan

OTVORENÁ

V1, CAC

Basco Scorteus Mons

Jekyll Royal Safe

Alize Aldeon

V2, res.CAC

Eldorádo Katčina smečka

Berwill Hali Gali

Cibulka Katčina smečka

V3

Denver Janowicka dolina

Aslan Tesoro Mio

Fidži Kráľovská stráž

PRACOVNÁ

V1,CAC

Amigo Ebritte

Hobo vom Schondratal

Brittany Nova Moravia

V2, res.CAC

Jantar Kráľovská stráž

Csandro v. Wackerbarth

Cortina Kráľovská stráž

ŠAMPI

V1,CAC

Afareus Channe Line

Darcius Gasko Prim

Channelaine Gasko Prim

V2, res.CAC

Plattensee-Wart Bronson

Et Hovi-Raj

Anonymus Notus Gina

V3

Alex ze Žďárske Vrchoviny

Ulsan Gasko Prim

Megi z Budské samoty

V4

Adar Šenovský dvúr

Korby Royal Safe

Angie z Eliotova dvora

 

SUKY

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

ŠTENIAT

VN1

Cora z Narcisovej

Amarok Saint Barbarons

Fju Folcrum

DORASTU

VN1, najkrajší dorast

Catalina Saint Barbarons

Plattensee-Wart Argos

Chile Kráľovská stráž

VN2

Clara Ave Fortunae

Boomer vom Kesseltal

Digi Takavorakan

MLADÝCH

V1,CAJC,BOJ

Abrielle Micailve

Aristo Teresia Bohemia

Calantha Teresia Bohemia

VD2

Amee Queen Isabell

Endriew Westbohemia Star

Isabella Kráľovská stráž

D

Anika z Prajzské Lihotky

Leonard od Červené skály

Angela Moravia Lamara

STREDNÁ

V1, CAC

Althea Micailve

Aristo Teresia Bohemia

 Calantha Teresia Bohemia

V2,res.CAC

Luna Aldeon

Flocky Eilleen

Djamila Aldeon

V3

Haja Hovi-Raj

Isger vom Schwedenstein

Engie Hovi-Raj

VD4

Britanny Bria Cicesbeo

Jacobi Gasko Prim

Ayrin Takavorakan

VD

Aenigma Duo Custodes

Adar Šenovský dvúr

Nimba Kráľovská stráž

OTVORENÁ

V1, CAC

Brixia Saint Barbarons

Arancio vom Rheinorange

Chile Kráľovská stráž

V2, res.CAC

Amalie Tralfazz

Aslan z Kraje Pestrého kamení

Eli Folcrum

V3

Innie Aldeon

Totus Tuus Hovki Lusi

Bina Aldeon

PRACOVNÁ

V1, CAC, víť.ŠV, čak.šamp.IHF, BOS

Abbie Ebritte

Hobo vom Schondratal

Brittany Nova Moravia

V2, res.CAC

Akawa Ebritte

Hobo vom Schondratal

Brittany Nova Moravia

ŠAMPI

V1, CAC

Belaya Shae Tralfazz

Belay-Assam von Xamilou

Eli Folcrum

V2, res.CAC

Brannan Elibuky

Artex z Lašské brány

Eliška Bukový háj

VETERÁNOV

V1, BOV

Cortina Kráľovská stráž

Artur z Duhového kopce

Afrika Gora Monte

V2

Fju Folcrum

Bellfast von der Haselhohe

Arriba z Hrabovských stájí

Súťaže:

Chovateľská skupina

1.miesto:  Kráľovská stráž         chov.: Babíková Martina

Dieťa a pes:

1.miesto: Baliga Samuel Ján a Innie Aldeon

1.miesto: Králiková Dorotka a Enriqua Grofje Celjski

1.miesto: Petrová Lucia a Alex ze Žďárske vrchoviny

 
 
nové
© 2009-2017 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.