` Špeciálna výstava Podskalie 28.8.2011 | Slovenský hovawart klub
 
 
English Deutsh
 
 
Vitajte na oficiálnej stránke SHK
Verzia pre tlač

Špeciálna výstava Podskalie 28.8.2011

 

Psy

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

dorast

N1, víťaz triedy dorastu, najkrajší dorast

Fantastic Sideric Miks

Diego Hinter den Gärten

ICh. All-Brii Sideric Miks

dorast

N2

Faktic Sideric Miks

Diego Hinter den Gärten

ICh. All-Brii Sideric Miks

mladých

V1, CAJC

Jonáš Adamuv Hrádek

Ch. Bentley Milas Moravia

Helin Šlovický Vrch

mladých

V2

Chadwick Královská stráž

Keston Plavý vitr

ICh. Cortina Královská stráž

mladých

VD3

Johan Adamuv Hrádek

Ch. Bentley Milas Moravia

Helin Šlovický vrch

mladých

VD4

Archie Villa Rivvis

Ch. Attis z Valdeckého lesa

Ch. Catherine z Kraje Kalicha

mladých

D

Corby z Posonia

Korby Royal Safe

Ch. Dorotka z Julinčina údolí

mladých

diskv.

Jakub Adamuv Hrádek

Ch. Bentley Milas Moravia

Helin Šlovický vrch

stredná

VD1

Coran Aldeon

Torres z Hovgartu

Ch. Bleys Folcrum

stredná

VD2

Finnian Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty

Beast Mista Jaswin

stredná

VD3

Equ Dexter z Úpatí Ondřejníku

ICh. Alex ze Stříbrných kaskád

Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

stredná

VD4

Caruso Aldeon

Torres z Hovgartu

Ch. Bleys Folcrum

otvorená

VD1

Golfo Královská stráž

Avar Folcrum

Ch. Afrika Gora Monte

otvorená

VD2

Ares Huad´Dib

Persano Gasko Prim

Chani Barte Prim

otvorená

VD3

Albert z Lašské brány

Ch. Atti z Hrabovských stájí

Ch. Axis Alamo Negro

otvorená

VD4

Barny Aldeon

ICh. Pusztay Pandur Zandor Vernon

Ch. Bleys Folcrum

otvorená

VD

Axel Asiguarda

Ch. Chester Barte Prim

ICh. Asia Vidovický Kříž

otvorená

VD

Balder Takavorakan

Bero vom Tullnerbach

JCh. Corina zo Šarfie

otvorená

VD

Bowie Aldeon

ICh. Pusztay Pandur Zandor Vernon

Ch. Bleys Folcrum

pracovná

V1, CAC, viťaz ŠV, čakateľ Ch.IHF

Ch. Bentley Milas Moravia

ICh. Bellfast v.d.Haselhohe

Ch. Cosmah v.Balmfluhkopfliblick

pracovná

VD2

Emirat Královská stráž

Ch. Artur z Duhového Kopce

Ch. Afrika Gora Monte

víťazov

V1, CAC

Ch. Batanco Nekrotná vášen

Sven Gasko Prim

Ashita Mista Jaswin

víťazov

V2, r.CAC

ICh. Eddie Palacowe Pieknošci

Ch.Alfi von den Torwitzer Tannen

Ch. Eshi Gošmir

víťazov

V3

Eros Indiánska Maska

Argo Rosad

Arien Indiánska Maska

víťazov

V4

ICh. Everest Královská stráž

Ch. Artur z Duhového kopce

Ch. Afrika Gora Monte

Suky

triedaumiestnenie / titulmeno psa / sukyotecmatka

šteniat

VN1, víťaz triedy šteniat, najkrajšie šteňa

Djamila Aldeon

Ivanhoe vom Garten der Freiheit

Ch. Bleys Folcrum

šteniat

N2

Ariana z Vizovických kopcu

ICh. Ulsan Gasko Prim

Angelika z Prorub

šteniat

N3

Ayrin z Dubákovho dvora

ICh. Jekyll Royal Safe

Adélka z Veterného vrchu

mladých

V1, CAJC

Justýnka Adamuv Hrádek

Ch. Bentley Milas Moravia

Helin Šlovický vrch

mladých

V2

JCh. Apis Black Prim

Damirazin Bura - Cee

Ch. Yennie Gasko Prim

mladých

V3

Chile Královská stráž

Keston Plavý vítr

ICh. Cortina Královská stráž

mladých

V4

Casandra Neskrotná vášen

Akim Nova Merigo

Ashita Mista Jaswin

stredná

V1, CAC

JCh. Aimie Sagbariam

Brennus Nova Merigo

Ambra Attractive Nuisance

stredná

V2, r.CAC

Al Kuchy Kenachus

Brennus Nova Merigo

Ch. Aranea Krumlovské podzámčí

stredná

V3

Al Cora Kenachus

Brennus Nova Merigo

Ch. Aranea Krumlovské podzámčí

stredná

V4

Al Chita Kenachus

Brennus Nova Merigo

Ch. Aranea Krumlovské podzámčí

stredná

VD

Caroline Aldeon

Torres z Hovgartu

Ch. Bleys Folcrum

otvorená

V1, CAC

Brittany Nova Moravia

Ch. Chester Barte Prim

Afrodita Westbohemia Star

otvorená

V2, r.CAC

Africa Neskrotná vášeň

Ich. Kody Plavý vítr

Ashita Mista Jaswin

otvorená

V3

Bina Aldeon

ICh. Pusztai Pandur Zandor Vernon

Ch. Bleys Folcrum

otvorená

V4

Asima Lumakuto

Adam Astra Moldavia

Cayetana Moravia Hovacor

otvorená

VD

Ciri Mista Jaswin

Calderon Moravia Hovacor

Harriet Kris - Ve - Mar

otvorená

VD

Fju Folcrum

ICh. Belfast von der Haselhohe

Arriba z Hrabovských stájí

otvorená

VD

Grenada Královská stráž

Avar Folcrum

Ch. Afrika Gora Monte

pracovná

V1, CAC

ICh. Sunia Las Ksiezniczek

Birko vom Winkelbach

Lotta Klejnot Fanusi

pracovná

V2, r.CAC

ICh. Carol Gutta Fortunae

Bojan v.Vogele Hof

Atma Gutta Fortunae

pracovná

VD3

Ch. Aranea Krumlovské podzámčí

Akym z Malého Rohozce

Asta Plavské stráne

víťazov

V1, CAC, víťaz ŠV, čakateľ IHF

Ch. Yennie Gasko Prim

Ch. Ozi Las Ksiezniczek

ICh. Oriflame Gasko Prim

víťazov

V2, r.CAC

ICh. Bonnie Folcrum

Ch. Ozi Las Ksiezniczek

Dara Z Krovia

víťazov

V3

Ch. Alize Aldeon

ICh. Ulsan Gasko Prim

Ch. Bleys Folcrum

čestná

V1

Ch. Bleys Folcrum

Ch. Ozi Las Ksiezniczek

Dara z Krovia

seniorov

V1, víťaz triedy seniorov, najkraší senior

Ch. Dafnée Indiánska maska

Charon z Hlohovníka

Aura Štastná hviezda

seniorov

VD2

ICh. Cortina Královská stráž

Ch. Artur z Duhového kopce

Ch. Afrika Gora Monte

veteránov

V1, víťaz triedy veteránov, najkrajší veterán, BOB

Arien Indiánska maska

Ch. Cäsar v.d.Koboldshute

Ch. Aura šťastná hviezda

Súťaže

Chovatelská skupina

  1. Indiánska maska, chovateľ Kolenčík a Santová
  2. Aldeon, chovateľ Pavel Kuska
  3. Královská stráž - čsz, chovateľ mgr. Martina Babíková
  4. Královská stráž -plaví, chovateľ mgr. Martina Babíková
  5. Neskrotná vášeň, chovateľ František Salaj

Dieťa a pes

  • Fantastic Sideric Miks, Ema Pelščáková

Mladý vystavovateľ

  1. Jeník Adamuv hrádek, Beata Pazderová
  2. Brittany Nova Noravia, Eva Vargová
  3. Fantastic Sideric Miks, Diana Pelščáková
  4. Katherine z Kraje Kalicha, Ema Vargová
  5. Bina Aldeon, Paulínka Kusková

Najkrajší pár psov

  1. Arien Indiánska maska + Emirát Královská stráž, majiteľ Ľubica Kucharovičová
 
 
nové
© 2009-2018 Slovenský hovawart klub. Všetky práva vyhradené.