Vyberte si kategóriu:

Udelenie titulu Šampión SHK

Na klubovej výstave SHK 9.5.2020 bol odovzdaný titul Klubový Šampión Slovenského Hovawart Klubu:

HAJA HOVI-RAJ - maj.Stanislava Červeňová
LUNA ALDEON - maj. Ľubomíra Dijsíková
CANDY ASIGUARDA - maj.Ing. Andrea Krajčíková
BALUE CICESBEO - maj. Jozef Deneš
CARMEN CASSIE CICESBEO - maj. Marta a Štefan Marcinskí

Klubovým šampiónom gratulujeme!

Výsledky Klubovej Výstavy SHK 5.9.2020 Stará Myjava

Dňa 5.9.2020 sa uskutočnila Klubová výstava SHK v Starej Myjave. Výsledky a fotogalériu nájdete na tejto PODSTRÁNKE

VÝROČNÁ ČLENSKÁ SCHôDZA SHK DŇA 4.9.2020

Vážení členovia Slovenského hovawart klubu,

pozývame vás na Výročnú členskú schôdzu, ktorá bude dňa 4. septembra 2020 o 18.30 h v jedálni  rekreačného zariadenia Fantázia Stará Myjava.

Dovoľujeme si zároveň vyzvať našich členov, ktorí majú záujem pracovať pre klub a jeho členov, aby pouvažovali o práci vo výbore SHK a kandidovali do výboru.

Vaše kandidátky posielajte tajomníkovi klubu p. Jurajovi Adamovi (tajomnik@hovawart-klub.sk), termín do 28. 8. 2020

výbor SHK, 14. 8. 2020

Výcvikový víkend s Alexandrom Drozdom 14.-16.8.2020

Vážení členovia Slovenského hovawart klubu a samozrejme aj všetci tí, ktorí sa už nemôžu dočkať nášho letného výcvikového tábora na Starej Myjave. Zo všetkým dobre známych dôvodov sa stretneme až v druhej polovici roka, a to 1. až 6. 9. 2020 - rekreačné zariadenie Fantázia.

KLUBOVÁ VÝSTAVA 5.9.2020 STARÁ MYJAVA

Dňa 5.9.2020 v Starej Myjave-RZ Fantázia sa uskutoční KLUBOVÁ VÝSTAVA SHK s udelovaním titulu CAC.

Prihlásiť na výstavu sa môžete cez www.clubdogshow.sk

Viac informácií ako aj propozície k jednotlivým akciám nájdete v detaile novinky / klikni na obrázok.

Skúšky SHK podľa národného skúšobného poriadku 1. september 2020

SHK Vás pozýva na na skúšky podľa národného skúšobného poriadku, ktoré sa uskutočnia dňa 01. Septembra 2020 v areáli RZ Fantázia Stará Myjava. Viac informácií ako aj propozície k jednotlivým akciám nájdete v detaile novinky.

Letný výcvikový tábor SHK Stará Myjava - Fantázia 1. - 6.9. 2020

Sme radi, že sa nám aj tento rok podarí zorganizovať letný výcvikový tábor, ktorého súčasťou bude troj-denný výcvik, výročná členská schôdza, Klubová výstava SHK a nakoniec Zvod mladých a Bonitácia. Viac informácií ako aj propozície k jednotlivým akciám nájdete v detaile novinky / nižšie.

Klubová výstava CAC SHC v Aarau (Švajčiarsko)

S potešením Vám oznamujeme, že Švajčiarsky klub Hovawart (SHC) usporiada 16. augusta 2020 klubovú výstavu CAC v Aarau (Švajčiarsko). Na tejto populárnej udalosti, ktorá sa koná každé dva roky budú rozhodcovia z Nemecka.

JARNÉ KLUBOVÉ AKCIE ZRUŠENÉ

Milí priatelia Hovawartov,

z dôvodu epidémie sme nútení zrušiť všetky jarné akcie klubu. Pevne veríme, že si to v lete vynahradíme. V mene výboru SHK Vám všetkým prajem pevné zdravie, ako fyzické, tak aj psychické. :)

Juraj Adam, tajomník SHK.

Spustenie Členskej zóny SHK

S radosťou vám oznamujeme, že sme spustili členskú zónu na našom novom webovom portály. Členská zóna je určená pre aktívnych členov Slovenského hovawart klubu a slúží najmä na editáciu informácií o vlastných psoch a chovateľských staniciach členov klubu a prihlasovanie na klubové akcie. Pre viacej informácií o členskej zóne čítaj ďalej.